Citát
Mistr Jan Hus o sobě prohlásil: „Od začátku svého studia jsem si učinil zásadu, že kdykoli ...
Více

Anketa

1. Pochází člověk z opice?

»Ano (38%)
38%

»Ne (36%)
36%

»Nevím (26%)
26%

Celkově hlasovalo: 10190

Facebook
Bůh před soudem
Otazníky života
Magazin Za Obzorem
Zaobzorem kornelius novak

Poznáváme BIBLI

Izraelský král Šalomoun napsal ve své slavné knize Přísloví:
„Sláva Boží je věci ukrýt, sláva králů je věci prozkoumat."

 

Další možnosti studia BIBLE

STŘEDISKO KORESPONDENČNÍCH KURZŮ Česká republika

Zveme Vás, abyste se připojili k již desetitisícům absolventů a studentů dálkového studia korespondenčních kurzů. Rychlost studia záleží pouze na Vás, jen v případě dlouhého odmlčení, posíláme upomínky, protože se zásilka může ztratit. Studovat můžete v klidu doma, aniž byste museli někam přicházet, stačí si jen vybrat z naší nabídky kurzů.

Studium probíhá dvojí formou:

Po přihlášení dostanete první lekci kurzu klasickou poštou. Každá lekce obsahuje test, který po prostudování lekce vyplníte a odešlete na naši adresu buď klasickou poštu nebo elektronickou poštou.

Během studia můžete posílat své názory, otázky a konzultovat je s lektorem studia. Po absolvování kurzu od nás obdržíte DIPLOM a malý dárek. Lekce všech kurzů, díky dobrovolným dárcům a sponzorům, posíláme zdarma.

Po přihlášení dostanete e-mailem přístupové heslo k první lekci. Po prostudování lekce a odeslání testu, budete postupně dostávat přístupová hesla ke vstupu do dalších lekcí. Během studia můžete posílat své názory, otázky a konzultovat je s lektorem studia.

Více na www.skk.cz